Yaşam

MasterChef All Star’da Ana Kadroya Girecek 9. Yarışmacı Açıklandı: 2020 Grubundan Ana Kadroya Kimler Girdi?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye yeni formatıyla büyük beğeni topladı. MasterChef All Star dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. 2020 kümesindeki yarışmacılar ana takıma girmek için mücadele etti. Bu sırada heyecanlı anlar yaşandı. Peki MasterChef All Star’da ana kadroya giren 9. yarışmacı kim oldu? İşte MasterChef All Star’ın son bölümünde yaşananlar.

TV8 ekranlarının sevilen yemek konseptli yarış programı MasterChef All Star’da tüm hızıyla devam ediyor. Dün akşam yayınlanan bölümde yine heyecanlı anlar yaşandı.

Yarışmanın ilk turunda Ömür, Danilo ve Mehmet Şef yarışmacılardan pirzola yapmalarını istedi. Danilo Chef, pirzola yapımıyla ilgili ipuçları vermeyi de ihmal etmedi.

Birinci türün sonundan itibaren şefler en başarılı yemekleri açıklarken, ikinci türün isimleri Eray, His, Celal ve Sedat olarak kaldı.

İkinci turda şefler, yarışmacılardan patlıcan ve bir Kore ezmesi olan gochhujang kullanarak yaratıcı bir yemek bulmalarını istedi.

Programda ilk kez kullanılan guchhujang, yarışmacılar için oldukça zorlayıcı oldu. Yarışmacılar ana takımda yer almak için büyük çaba sarf etti.

İkinci çeşit sonunda en başarılı tabağı ortaya çıkaran yarışmacı belli oldu. Ana kadroya giren 9. yarışmacı ise 2020 kümesinden Eray oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu