Ekonomi

IBIA Fuarı öncesi Bursalı firmalar bilgilendirildi

BURSA (İGFA)- Bursa Sanayi ve Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Uluslararası Yatak Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler; “Geçen yıl IBIA Expo’nun ilkini düzenlemelerine rağmen 91 ülke ve 320 şehirden 22 bini aşkın ziyaretçi, özel alım heyetleri ve 10 amaçlı ülkeden profesyonellerin katılımıyla başarılı bir fuar gerçekleştirdiler.

Sektörün ortasında çok güçlü bir sinerjinin başarıyı getirdiğini belirten Güler, “Bu yıl fuarımıza çok iyi hazırlandık. Başta ABD ve Almanya olmak üzere 12 ülkede yoğun tanıtım faaliyetleri gerçekleştirdik. Tüm dünyada şubesi 20 bin metrekare üzerinde 4 salonda düzenleyeceğimiz İBİA Expo’dur. Çekimlerini o yapacak” dedi.

Fuar organizatörü ve BİFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural, 28 Eylül-1 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ikincisi düzenlenecek olan İBİA Expo Fuarı hazırlıkları kapsamında üyelere teknik bilgiler verdi. ; “Fuara katılımdan ziyaretçilerin ön rezervasyonlarına kadar yoğun talep alıyoruz. Dünya çapındaki yatak endüstrisine ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

Gerçekleştirilen toplantı, üyelerin soru-cevap bölümü ve önümüzdeki dönem için planlanan çalışmalar hakkında bilgi verilmesi ile son buldu.

haber-sultanhani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu